Automaty na kulki dla dzieci Kapsułki z zabawkami do automatów sprzedających

Nasza firma oferuje swoim klientom wysokiej jakości automaty do sprzedaży zabawek oraz zabawki w kapsułkach. Wśród propozycji dostępne są wysokiej jakości maszyny vendingowe oraz dodatkowe akcesoria i gadżety zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Automaty na kulki dla dzieci sprawdzą się podczas pikników, festynów oraz w wielu innych okolicznościach.

Naszą firmę oferującą automaty sprzedające zabawki oraz akcesoria wyróżnia wieloletnie doświadczenie w branży. Znajomość rynku pozwoliła nam przygotować asortyment w taki sposób, by znalazły się w nim jak najbardziej atrakcyjne produkty. Sprzedajemy nie tylko automaty z zabawkami oraz zabawki do automatów – proponujemy naszym klientom także inne akcesoria, takie jak kapsuła do automatów sprzedających.

Dippen24

Jesteśmy ogólnopolskim operatorem automatów zarobkowych. Specjalizujemy się w eksploatacji urządzeń rozrywkowych dla dzieci i dorosłych.

Działamy na rynku automatów od 2002 roku.Posiadamy kilkaset urządzeń zainstalowanych w supermarketach , domach towarowych, galeriach handlowych i centrach rozrywki.

Grupa sprawnych Promotorów codziennie rozwija naszą siećˇ oraz dokonuje bieżących serwisów.

Uzupełnieniem naszej działalności jest import urządzeń oraz wsadów ( piłek i zabawek ) na własne potrzeby oraz celu zaopatrywania innych operatorów i indywidualnych klientów.

Sprawdzony model współpracy oraz młody, energiczny zespół współpracowników, gwarantuje naszym klientom i partnerom wysoki poziom satysfakcji ze współpracy.